! حراج

مهمان VIP برای دستپاچه ها

1,180,000 590,000

2 items sold

مثل یک جنتلمن مهان کن و مهمان شو

سنجش

توضیحات

مثل یک جنتلمن مهان کن و مهمان شو

بدون نگرانی در مراسم حاظر شو و با دانستن نکات بسیار مهمی که در مورد آداب غذاخوردن به شما می گوییم میان همه جذاب و با اعتماد به نفس باش و به عنوان یک مهمان یا میزبان به به ترین شکل ممکن عمل کن.

شماممکن است قبلا در این موقعیت قرار گرفته باشید که سطح مهمان و مهمانی بسیار بالا بوده و یا به یک کافی شاپ دعوت شدید و مهمان شمامهمان بسیار مهمی بوده در این شرایط دچار نگرانی شدیدی شدید و به اصطلاح معذب شدید و نمیدانستید که چه کاری باید انجام دهید.

شما رابه عنوان یک انسان با سطح اجتماعی و ادبی بسیار پایین به شمار نیاورند.

می‌تواندکیفیت زندگی فرد را به شکل چشمگیری کاهش دهد. بعضی از مبتلایان ممکن است هفته‌ها از خانه خارج نشوند یا از بسیاری موقعیت‌های اجتماعی مانند موقعیت‌های شغلی و تحصیلی خود صرف نظر کنند.

اضطراب اجتماعی می‌تواند از نوع خاص یا specific (زمانی که فقط برخی موقعیتهای اجتماعی خاص موجب اضطراب می‌شود. مثل سخنرانی در حضور جمع) یا از نوع فراگیر(Generalized) باشد. اضطراب اجتماعی فراگیر عموماً شامل نوعی نگرانی شدید، مزمن و پایدار می‌شود که فرد از قضاوت دیگران در مورد ظاهرش یا رفتارش یا خجالت کشیدن و تحقیر شدن در حضور دیگران دارد. در حالی که شخص مبتلا معمولاً متوجه غیرمنطقی بودن یا زیاده روی در این احساس ترس و نگرانی می‌شود ولی غلبه کردن بر این ترس برایش بسیار سخت است.

اگر به یک مهمانی دعوت شدی و نمیدانی چگونه رفتار کنی

اگر سردرگمی و نمیدانی که زمان استفاده از وعده های غذایی کی هست

اگر نمیدانی که در هروعده ی غذایی چه چیزهایی باید مصرف شود

اگر یک یا چند مهمان ویژه داری و نمیدانی چگونه با او برخورد کنی

اگر به یک کافی شاپ دعوت شدی و نمیدانی چطور رفتار کنی

اگر شخصی را به یک کافیشاپ دعوت کردی و نمیدانی باید چه کاری انجام دهی

.

.

.

.

راه حل هایی که پیشه رو دارید عبارت است از:

خودتان تنها تلاش کنید : ممکن است به دلیل آشنا نبودن با مهمان یا مهمان ها رفتاری از شما سر بزند که

عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد که بعد از آن دیگر شانس بدست آوردن آن برای شما غیر ممکن شودو ممکن است قرار شما یک قرار کاری باشد و برخورد شما باعث شود که آن فرصت را از دست بدهید که بدست آوردن دوباره ی آن بسیار دشوار باشد.

از تجربه ی دیگران استفاده می کنید باید هزینه ی آن را بپردازید و تا به خودتان بیایید فرصت را از دست  تجارب دیگران استفاده کنید: این کار بسیار زمان بر و بسیار تا بسیار هزینه بر هست و قتی که شما ازمی دهید دیگر نمیتوانید به چیزی که دنبال بدست آوردن آن بودید دست پیدا کنید.

قیدش را بزنید و دیگر به سمت او نروید:این کار باعث می شود نتنها این فرصت بلکه فرصت های دیگر زندگیتان را از دست بدهید من مطمئن هستم که شما این راه را انتخاب نمی کنید چون این راه،راه آدم های ضعیف و سست عنصر است که در مقابل هر مسئله ای که در زندگی روبرو می شوند سر فرود می آورند و تسلیم می شوند و خودشان را باور ندارند و خود را همیشه بازنده می پندارند و به قدرت درون خود اعتماد ندارند.

و راه حل پایانی این است که از این محصول بهب هترین شکل ممکن استفاده کنید و به آن جامع عمل بپوشانید.

تمایز ما با سایر محصولات مشابه:ما برای شما راه حل هایی را به صورت PDF، پادکست و ویدئو آماده کردیم و مطالب را برای شما با زبانی ساده بیان می کنیم. بر اساس تحقیقات مشاورین ما برخی افراد PDF خواندن را دوست دارند و برخی افراد دوست دارند بیشتر بشنوند اصطلاحا شنیداری هستند و برخی دوست دارند بیشتر نگاه کنند و اصطلاحا دیداری هستند به همین دلیل مطالب را در 3 فرمت متفاوت برای شما عزیزان آماه کردیم تا شما به بهترین شکل ممکن بتوانید از مطالب استفاده کنید.این روش ها به سادگی هرچه تمام تر عملی هستند و من هم از این مطالب استفاده کردم و بسیار بسیار مفید واقع شدند.

ضمانت بازگشت محصول: ما ضمانت می کنیم در صورت نا رضایتی شما عزیزان از این محصول مبلغ پرداخت شده را به شما عودت خواهیم داد. مهلت بازگشت محصول از سوی خریدار ،از لحظه ی خرید به مدت 72 ساعت می باشد. بدلیل سوءاستفاده افراد سودجو هر شخص فقط و فقط یک بار می تواند محصولی را که خریداری کرده است را پس دهد و مبلغ پرداخت شده را دریافت کند و پس دادن محصول در دفعات بعدی امکان پذیر نخواهد بود.

ما از آنجایی که این محصول را برای دانشجویان عزیز گرداوری کرده ایم آن را با 50%تخفیف یعنی 59000 تومان ارائه کردیم تا همه ی شما دانشجویان بتوانید از این محصول ارزشمند به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و آ را به کار ببندید.

این روش بسیار کار ساز است: زیرا ما صدها کتاب مقاله و… مطالعه کردیم و این مطالب را جمع آوری کردیم و این ها تجربیات تیم ما و انسان های موفق در این عرصه هستند.این مطالب در ایران و جهان مورد استفاده و بسیار بسیار کاربردی و مهم هستند.شما هم از این مطالب استفاده می کنید و متوجه مهم بودن آن ها نتنها در شرایط کار بلکه در زندگی روزمره ی خود می شوید

پیشنهاد ویژه:این مجموعه را شما می توانید با 50%تخفیف59000تومان دریافت کنید.

بازدید: 9

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مهمان VIP برای دستپاچه ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *